Na zdjęciu hotelu ikonka gór i lasu

W wachlarzu działalności IGB Mazovia, znajdują się ośrodki wypoczynkowe w idealnych lokalizacjach w Zakopanem, Wiśle, Ustce, Karpaczu oraz ośrodek kempingowy posiadający domki nad stawami, pole namiotowe pod marką Golina Camping Resort. We wszystkich naszych ośrodkach posiadamy sale konferencyjno-szkoleniowe z profesjonalnym wyposażeniem multimedialnym.

W ofercie IGB Mazovia znajdują się 4 ośrodki o bogatym standardzie świadczonych usług i wyjątkowej lokalizacji, w najbardziej atrakcyjnych regionach Polski. Grupę otwiera obiekt, położony u „podnóża” polskich Tatr, w zimowej stolicy Polski – PARZENICA w Zakopanem. Kolejne 2 ośrodki to zlokalizowane w Beskidzie Śląskim i Sudetach: WILLA ZIMOWIT w Wiśle oraz KRUCZE SKAŁY w Karpaczu. Stanowią idealne miejsce do górskich eskapad i obcowania z naturą. Czwarty i największy obiekt wypoczynkowy IGB Mazovia, to usytuowany nad samym morzem POSEJDON w Ustce. Bliskość plaży i nadmorskiej promenady, przy usytuowaniu w sosnowym parku, sprawa, że rok rocznie obiekt odwiedzają tłumy gości z Polski i zagranicy.

Ofertę IGB Mazovia uzupełnia Ośrodek kempingowy GOLINA CAMPING RESORT sąsiadujący bezpośrednio z Parkiem Krajobrazowym Dolina Jezierzycy, co sprawia, że stanowi on doskonały punkt wypadowy dla wszelkich amatorów turystyki pieszej i rowerowej chcących delektować się malowniczymi walorami Parku. Ośrodek Golina oferuje domki nad stawami, pole namiotowe, sale weselną, boisko, rotundę do grillowania oraz miejsca do wędkowania. 

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty naszych ośrodków!