Informacje dla Kandydata

W PGSW proces rekrutacji składa się z 4 etapów:

I etap – Aplikacja online

Aktualne oferty pracy publikujemy na podstronie PRACA DOŁĄCZ DO NAS, jak również na portalach rekrutacyjnych.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą pracy, zapraszamy Ciebie do złożenia aplikacji i uzupełnienia kwestionariusza poprzez kliknięcie w opcję APLIKUJ. Wszystkie przesłane do nas aplikacje trafiają do specjalistów z DZIAŁU PERSONALNEGO. Każda przesłana do nas aplikacja jest uważnie czytana i analizowana pod kątem naszych oczekiwań i kwalifikacji kandydata.

II etap – Rozmowa telefoniczna

Z osobami, które zostaną wyłonione w I etapie rekrutacji kontaktujemy się telefonicznie, w celu pozyskania od Kandydatów dodatkowych niezbędnych informacji oraz umówienia terminu rozmowy kwalifikacyjnej.

III etap – Rozmowa kwalifikacyjna

Spotkania odbywają się ze Specjalistą z DZIAŁU PERSONALNEGO oraz z przyszłym bezpośrednim przełożonym. Podczas spotkania rekrutacyjnego Kandydat otrzyma informacje dotyczące zespołu, w ramach którego będzie współpracować oraz pozna specyfikę stanowiska. Zadaniem Specjalisty z DZIAŁU PERSONALNEGO jest pozyskanie od Kandydata informacji dotyczącej doświadczenia, motywacji oraz oczekiwań związanych ze stanowiskiem, na jakie aplikuje.
W trakcie spotkania rekrutacyjnego mogą pojawić się dodatkowe metody weryfikacji wiedzy oraz umiejętności Kandydata m.in. testy wiedzy.

IV etap – Informacja zwrotna dla kandydata o zakończonym procesie rekrutacyjnym


Trzymamy kciuki za Twoją aplikację i życzymy powodzenia w procesie rekrutacyjnym.  Jeśli dziś nie znalazłeś oferty pracy dla siebie, a interesuje Cię zatrudnienie w naszej Instytucji, wypełnij i wyślij formularz aplikacji spontanicznej. Rozważymy Twoją kandydaturę w momencie pojawienia się stanowiska, które odpowiada Twoim kwalifikacjom i dotychczasowemu doświadczeniu zawodowemu.

Powodzenia :)

Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach składanych przez Państwa w związku z ubieganiem się o zatrudnienie jest POLSKA GRUPA SW PRZEDSIĘBIORSTWO PAŃSTWOWE z siedzibą przy ul. Kocjana 3, 01-473 Warszawa. Kontakt z inspektorem ochrony danych realizowany jest za pośrednictwem adresu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pełna informacja na temat przetwarzania danych znajduje się tutaj..